Oto Koltukları

 

ADAC testlerine göre, En İyi Bebek Oto Koltukları

Dünyaca ünlü çarpışma testi ile sınıflandırmada değer çıkaran ADAC testlerine göre en iyi on bebek oto koltuğunu sizin için listeledik.

  

Araç içinde çocuk güvenliği

Yolculuklara çıkarken özel araçlarını tercih edenlerin zihnindeki en önemli sorulardan biri çocuklarının araç içindeki güvenliği. Uluslararası standartlara uymamak çocuk güvenliğini

 

En İyi Bebek Oto Koltuğu Tavsiyeleri

Piyasadaki en iyi oto koltuğu tavsiyelerini senin için bir araya topladık ve ürünlerin detaylı incelemelerini yaptık. Üstelik aralarında ödüllü çocuk oto koltukları da var, hadi okumaya başla!

 

Bebek Oto Koltuklarında ADAC Testi Nedir?

Oto koltuğunu seçerken dikkat etmeniz gereken şey şekli ve renginden ziyade koltuğun sahip olduğu testler ve güvenlik belgeleridir. Oto koltuğu seçilirken bakacağınız ilk kriter çarpma anında araba koltuğunun sağlayacağı güvenliktir.

 

İsofix Nedir? İsofix Oto Koltuğu Ne İşe Yarar?

Araç içi güvenliğin bütünselliği açısından isofix oto koltukları büyük ölçüde önem taşır. Küçük çocukların güvenliğinin ön planda tutulması, uluslararası standartlara bağlanmış bir isofix oto koltuğu ile mümkün olur.

 

Adac Testini Geçen Bebek İsofix Oto Koltuk Modelleri ve Markaları

İsofix; başta bebekler olmak üzere çocuklarında otomobil koltuklarına güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlamaktadır. Birçok anne baba, bebek koltuğu bakarken Adac testini geçen isofix bebek koltukları…